Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы аумағынан шектеу іс-шараларың алу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Кеңащы ауылы әкімінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8 тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық санитарлық инспекторының 2016 жылғы 3 қазандағы № 01-31-691 ұсынысы негізінде, Кеңащы ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы аумағынан ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары алынсын.
2. "Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Кеңащы ауылы әкімінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімің күші жойылсын (2016 жылғы 24 мамырдағы № 5379 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, №60 "Жаңа дәуір - Сельская Новь" Еңбекшілдер аудандық газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Кеңащы ауылының әкімі З.Рахимова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Еңбекшілдер
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т.Бекмағанбетов
" ___ " _____ 2016 жылы

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Кенащи Енбекшильдерского района
Решение акима села Кенащи Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 октября 2016 года № 3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Енбекшильдерского района от 03 октября 2016 года за № 01-31-691, аким села Кенащи РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Кенащи Енбекшильдерского района, в связи с ликвидацией очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Кенащи Енбекшильдерского района от 20 мая 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кенащи Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5379, опубликовано в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 60.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким села Кенащи З.Рахимова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Енбекшильдерская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Бекмаганбетов
" __ " ________ 2016 года