Жарқайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылғандығын тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № А-4/162 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Жарқайың ауданы әкімдігі қаулыларының күштері жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 20 сәуірдегі
№ А-4/162 қаулысына
қосымша
Жарқайың ауданы әкімдігінің күштері жойылған болып танылған қаулыларының тізімі
1. "Жарқайың ауданының "Ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № А-3/54 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4746 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2015 жылдың 17 сәуірінде басылып шықты);
2. "Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № А-3/55 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4747 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2015 жылдың 17 сәуірінде басылып шықты);
3. "Жарқайың ауданының Бірсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/189 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4239 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
4. "Жарқайың ауданының Гастелло ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/190 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4241 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
5. "Жарқайың ауданының Далабай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/191 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4245 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 20 апреля 2016 года № А-4/162
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Жаркаинского района, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от "20" 04 2016 года
№ А-4/162
Перечень постановлений акимата Жаркаинского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства" Жаркаинского района от 16 марта 2015 года № А-3/54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4746, опубликовано 17 апреля 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
2. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района" от 16 марта 2015 года № А-3/55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4747, опубликовано 17 апреля 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
3. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Бирсуат Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/189 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4239, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
4. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Гастелло Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4241, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
5. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Далабай Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/191 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4245, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");

6. "Жарқайың ауданының Құмсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/192 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4243 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
7. "Жарқайың ауданының Құмсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/193 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4242 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
8. "Жарқайың ауданының Пригород ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/194 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4235 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
9. "Жарқайың ауданының Құмсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/195 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4237 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
10. "Жарқайың ауданының Құмсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/196 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4244 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
11. "Жарқайың ауданының Тассуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/197 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4236 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);
12. "Жарқайың ауданының Құмсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/198 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4238 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты);

6. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Кумсуат Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/192 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4243, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
7. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Львовское Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/193 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4242, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
8. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Пригородное Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4235, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
9. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Пятигорское Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/195 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4237, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
10. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Тасоткель Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4244, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
11. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Тассуат Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/197 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4236, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
12. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Ушкарасу Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4238, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");

13. "Жарқайың ауданының Құмсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № А-6/199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4240 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2014 жылдың 04 шілдесінде басылып шықты).

13. Постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Шойындыколь Жаркаинского района" от 28 мая 2014 года № А-6/199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4240, опубликовано 04 июля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").