"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № а-11/305 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № а-0/03 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № а-11/305 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5134 тіркелген, 2015 жылдың 28 желтоқсанында "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Л.Ш. Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков

О признании утратившим силу постановления акимата Жаксынского района от 24 ноября 2015 года № а-11/305 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 января 2016 года № а-0/03
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Жаксынского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 24 ноября 2015 года № а-11/305 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5134, опубликовано 28 декабря 2015 года в газете "Жаксынский вестник") с 1 января 2016 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К.Суюндиков