Зеренді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-3/164 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының осы қаулының қосымшасына сәйкес күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Жүсіпбеков
Зеренді ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 15 сәуірдегі
№ А-3/164 қаулысына қосымша
Зеренді ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 49 қаулысы (Нормативті кқұқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 наурызда "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған);
2. "Интернаттық ұйымдардағы кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 ақпандағы № 72 қаулысы (Нормативті кқұқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4658 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 наурызда "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған);
3. "2016 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/31 қаулысы (Нормативті кқұқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5254 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған);
4. "Зеренді ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № А-1/70 қаулысы (Нормативті кқұқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде№ 5272 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 наурызда "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № А-3/164
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Зерендинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района
Е.Жусупбеков
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района
от 15 апреля 2016 года
№ А-3/164
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Зерендинского района
1. Постановление акимата Зерендинского района от 26 января 2015 года № 49 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликовано 6 марта 2015 года в газете "Зерен" и "Зерделі Зеренді");
2. Постановление акимата Зерендинского района от 04 февраля 2015 года № 72"Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4658, опубликовано 6 марта 2015 года в газете "Зерен" и "Зерделі Зеренді");
3. Постановление акимата Зерендинского района от 26 января 2016 года № А-1/31 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5254, опубликовано 26 февраля 2016 года в газете "Зерен" и "Зерделі Зеренді");
4. Постановление акимата Зерендинского района от 18 февраля 2016 года № А-1/70 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Зерендинскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5272, опубликовано 11 марта 2016 года в газете "Зерен" и "Зерделі Зеренді").