Қорғалжын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы № 39 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
1. "Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы "2013 жылға Қорғалжын ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін бекіту туралы" № 22 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2013 жылы 23 қазанда № 3850 болып тіркелген) Қорғалжын аудан әкімдігінің 01 қазан 2013 жылғы № 177 қаулысы.
2. "2014 жылға Қорғалжын ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін бекіту туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2014 жылы 20 ақпанда № 4013 болып тіркелген) Қорғалжын аудан әкімдігінің 31 қаңтар 2014 жылғы № 18 қаулысы.
3. "Қорғалжын ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2014 жылы 20 ақпанда № 4014 болып тіркелген) Қорғалжын аудан әкімдігінің 4 ақпан 2014 жылғы № 19 қаулысы.
4. "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2014 жылы 17 қыркүйекте № 4353 болып тіркелген) Қорғалжын аудан әкімдігінің 39 тамыз 2014 жылғы № 18 қаулысы.
5. "Қорғалжын ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 21 сәуірде № 4762 болып тіркелген) Қорғалжын аудан әкімдігінің 3 сәуір 2015 жылғы № 52 қаулысы.
Аудан әкімі Қ.Рыскелдінов

Об утрате некоторых постановлении акимата Коргалжынского района
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 2 марта 2016 года № 39
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу следующее постановления акимата района.
1. Постановление акимата Коргалжынского района от 01 октября 2013 года № 177 "О внесении изменения в постановление акимата Коргалжынского района от 11 февраля 2013 года "Об определении дополнительного перечня лиц, входящих в целевые группы населения в Коргалжынском районе" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 октября 2013 года № 3850).
2. Постановление акимата Коргалжынского района от 31 января 2014 года № 18 "Об установлении перечня лиц, относящихся в целевые группы населения Коргалжынского района" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2014 года № 4013).
3. Постановление акимата Коргалжынского района от 04 февраля 2014 года № 19 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Коргалжынскому району на 2014 год" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2014 года № 4014).
4. Постановление акимата Коргалжынского района от 19 августа 2014 года № 152 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 сентября 2014 года № 4353).
5. Постановление акимата Коргалжынского района от 03 апреля 2015 года № 52 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Коргалжынскому району на 2015 год" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2015 года № 4762).
Аким района К.Рыскельдинов