Сандықтау аудандық мәслихат сессиясының кейбір шешімдерінің күшінің жойылуы туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихат шешімдерінің күші жойылған деп танылсын:
1) Сандықтау аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/6 "Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (2015 жылы 2 ақпанда Ақмола облысы Әділет департаментінде № 4622 тіркелген, 2015 жылы 6 ақпанда "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) шешімі.
2) Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 18/2 "Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облысы Сандықтау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қазандағы № 1-16-114 тіркелген) шешімі.
2. Осы шешімге қол қойылғаннан кейін қолданысқа және күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Джейранов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников

О признании утратившими силу некоторых решений сессий Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2016 года № 6/4
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Сандыктауского районного маслихата:
1) Решение Сандыктауского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе" от 26 декабря 2014 года № 29/6 (Зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 2 февраля 2015 года № 4622), опубликовано в газете "Сандыктауские вести" 6 февраля 2015 года.
2) Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 16 апреля 2010 года № 18/2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 13 сентября 2010 года № 21/2" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сандыктауского района 20 октября 2010 года № 1-16-114).
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Джейранов
Секретарь
районного маслихата
С.Клюшников