Сандықтау аудандық мәслихат сессияның кейбір шешімдерінің күшінің жойылуы туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 42/4 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабынының 5 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихаты шешімінің күшінің жойылуын қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Нақты шешім қол қойылғаннан кейін күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихатының
хатшысы                                    С.Клюшников
Сандықтау аудандық мәслихатының
2016 жылғы 17 ақпандағы № 42/4
сессия шешімімен бекітілген
қосымша
Күші жойылған деп танылған, нормативті құқықтық актілердің тізімі
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3 « 2015-2017 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы» шешімі. (2015 жылы 6 қаңтарда Ақмола облысы әділет Департаментінде 4550 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтарында № 2 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).
2. Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/4 «Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2015 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы» шешімі (2015 жылы 22 қаңтарда Ақмола облысы әділет Департаментінде 4604 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 23 қаңтарында № 3 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).
3. Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 35/1 «Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3 «2015-2017 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі. (2015 жылы 10 тамызда Ақмола облысы әділет Департаментінде 4929 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 14 тамызында № 33 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).
4. Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қарашадағы № 38/1 «Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3 «2015-2017 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі. (2015 жылы 20 қарашада Ақмола облысы әділет Департаментінде 5060 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 27 қарашасында № 48 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).
5. Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 32/3 «Сандықтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібін және мөлшерін айқындау туралы» шешімі. (2015 жылы 8 маусымда Ақмола облысы әділет Департаментінде 4824 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 12 қарашасында № 24 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений сессий Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 42/4
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Сандыктауского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
Приложение
Утверждено решением сессии
районного маслихата
от 17 февраля 2016 г № 42/4
Перечень нормативных правовых актов, признанных, как утративших силу
1. Решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 29/3 «О бюджете Сандыктауского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4550, опубликовано 16 января 2015 года № 2 в газете «Сандыктауские вести»).
2. Решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 29/4 «О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населҰнные пункты района на 2015 год» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 22 января 2015 года № 4604, опубликовано 23 января 2015 года № 3 в газете «Сандыктауские вести»).
3. Решение Сандыктауского районного маслихата от 22 июля 2015 года № 35/1 «О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 29/3 «О бюджете Сандыктауского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 10 августа 2015 года № 4929, опубликовано 14 августа 2015 года № 33 в газете «Сандыктауские вести»).
4. Решение Сандыктауского районного маслихата от 17 ноября 2015 года № 38/1 «О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 29/3 «О бюджете Сандыктауского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 20 ноября 2015 года № 5060, опубликовано 27 ноября 2015 года № 48 в газете «Сандыктауские вести»).
5. Решение Сандыктауского районного маслихата от 15 мая 2015 года № 32/3 «Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Сандыктауском районе» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 8 июня 2015 года № 4824, опубликовано 12 июня 2015 года № 24 в газете «Сандыктауские вести»).

6. 2015 жылғы 17 қарашадағы № 38/2 Сандықтау аудандық мәслихатының «Сандықтау аудандық мәслихат аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Б» корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» шешімі. (2015 жылы 26 қарашадағы Ақмола облысы әділет Департаментінде 5080 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 4 желтоқсанында № 49 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).
7. Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 34/2 «Сандықтау ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы» шешімі. (2015 жылы 26 шілдеде Ақмола облысы әділет Департаментінде 4873 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 24 шілдесінде № 30 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).
8. Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/1 «Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3 «2015-2017 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі. (2015 жылы 28 желтоқсанда Ақмола облысы әділет Департаментінде 5145 нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында № 1 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған).

6. Решение Сандыктауского районного маслихата от 17 ноября 2015 года № 38/2 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» государственного учреждения «Аппарат Сандыктауского районного маслихата»» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 26 ноября 2015 года № 5080, опубликовано 4 декабря 2015 года № 49 в газете «Сандыктауские вести»).
7. Решение Сандыктауского районного маслихата от 26 июня 2015 года № 34/2 «О повышении ставок земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Сандыктауского района» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 16 июля 2015 года № 4873, опубликовано 24 июля 2015 года № 30 в газете «Сандыктауские вести»).
8. Решение Сандыктауского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 34/1 «О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 29/3 «О бюджете Сандыктауского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 28 декабря 2015 года № 5145, опубликовано 8 января 2016 года № 1 в газете «Сандыктауские вести»).