Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № А-9/302 "Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/86 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № А-9/302 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3844 тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2013 жылдың 8 қарашасында жарияланған) қаулысы күшін жойған деп танылсын.
2. "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Сандыктауского района" от 20 сентября 2013 года № А-9/302
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № А-4/86
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Сандыктауского района" от 20 сентября 2013 года № А-9/302 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3844, опубликовано 8 ноября 2013 года в газете "Сандыктауские вести").
2. Государственно-правовому отделу государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Сандыктауского района А. Исмагамбетов