Целиноград ауданы әкімдігінің "Целиноград ауданы бойынша арналған жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2012 жылғы 10 қаңтардағы № А-1/9 қаулының күшін жою туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № А-1/78 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Целиноград ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің "Целиноград ауданы бойынша арналған жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2012 жылғы 10 қаңтардағы № А-1/9 (Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпандағы № 1-17-164 болып тіркелді) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А.К.Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Тәткеев

О признании утратившим силу постановления акимата Целиноградского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Целиноградскому району" от 10 января 2012 года № А-1/9
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № А-1/78
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Целиноградского района от 10 января 2012 года № А-1/9 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Целиноградскому району" (зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 3 февраля 2012 года № 1-17-164).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района М.Таткеев