Шортанды ауданы әкімдігінің қаулының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № А-1/17 қаулысы
2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Шортанды ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің келесі қаулысының күші жойылсын:
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 04 қыркүйектегі № А-8/208 қаулысы «Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4380 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қазандағы аудандық «Вести» газетінде жарияланған, 2014 жылғы 11 қазандағы аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған);
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 05 қаңтардағы № А-1/1 қаулысы «Шортанды ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-104 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 ақпандағы аудандық «Вести» газетінде жарияланған, 2010 жылғы 13 ақпандағы аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Г.Сәдуақасова

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 8 февраля 2016 года № А-1/17
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района:
постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 04 сентября 2014 года № А-8/208 «Об утверждении Правила расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4380, опубликовано 11 октября 2014 года в районной газете «Вести», опубликовано 11 октября 2014 года в районной газете «Өрлеу»);
постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 05 января 2010 года № А-1/1 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Шортандинском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-104, опубликовано 13 февраля 2010 года в районной газете «Вести», опубликовано 13 февраля 2010 года в районной газете «Өрлеу»).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района                                Г.Садвокасова