Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № С-42/4 "Шортанды ауданы мәслихатының аппараты" ММ "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № С-45/3 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № С-42/4 "Шортанды ауданы мәслихатының аппараты" ММ "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5073 тіркелген, 2015 жылдың 05 желтоқсанында аудандық "Вести" газетінде және 2015 жылдың 05 желтоқсанында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Г.Мұқанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г.Скирда

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 09 ноября 2015 года № С-42/4 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № С-45/3
На основании статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата от 09 ноября 2015 года № С-42/4 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» государственного учреждения «Аппарат маслихата Шортандинского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5073, опубликовано 05 декабря 2015 года в районной газете «Вести» и 05 декабря 2015 года в районной газете «Өрлеу»).
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Муканова
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда