Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 16 қазандағы № 5С-46/1 шешімі өз күшін жойды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5С-51/2 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Бурабай аудандық мәслихат аппаратының «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» 2015 жылғы 16 қазандағы Бурабай аудандық мәслихаттың № 5С-46/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5050 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қарашада аудандық «Бурабай» газетінде, 2015 жылғы 17 қарашада аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
LІ (кезектен тыс)
Сессиясының төрағасы                       М.Қаржаспаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов

О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 16 октября 2015 года № 5С-46/1
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 5С-51/2
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» аппарата Бурабайского районного маслихата» от 16 октября 2015 года № 5С-46/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5050, опубликовано 17 ноября 2015 года в районной газете «Бурабай», 17 ноября 2015 года в районной газете «Луч»).
2. Данное решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель
LІ (внеочередной) сессии
районного маслихата                        М.Каржаспаев
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов