Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 264 қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 155 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37 – баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 264 "2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3404 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2012 жылғы 9 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2016 жылдың 1 шілдесінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 31 июля 2012 года № 264
Постановление акимата Актюбинской области от 19 апреля 2016 года № 155
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 31 июля 2012 года № 264 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3404, опубликованное 9 августа 2012 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2016 года.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев