Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 356 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 341 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 356 "Ақтөбе облысының тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4558 тіркелген, 2015 жылғы 24 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысы әкімінің м.а. А.Шериязданов

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 356
Постановление акимата Актюбинской области от 12 августа 2016 года № 341
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 356 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по развитию языков Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4558, опубликованное 24 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
И.о. акима Актюбинской области А.Шериязданов