Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 353 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 396 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 353 "Ақтөбе облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4566 тіркелген, "Ақтөбе және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 24 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысы әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 353
Постановление акимата Актюбинской области от 15 сентября 2016 года № 396
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 353 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4566, опубликованное 24 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев