Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 365 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 406 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 365 "Ақтөбе облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4576 тіркелген, "Ақтөбе және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 26 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысы әкімі Б. Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 2 октября 2015 года № 365
Постановление акимата Актюбинской области от 23 сентября 2016 года № 406
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 2 октября 2015 года № 365 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4576, опубликованное 26 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев