Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілері туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 415 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 416 "Ақтөбе облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен "Ақтөбе облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта құру туралы" қаулысының 2-тармағының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4639 тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О некоторых актах акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 30 сентября 2016 года № 415
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу пункт 2 постановления акимата Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 416 "О реорганизации государственного учреждения "Управление строительства Актюбинской области" и государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4639, опубликованное 29 декабря 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев