"Жоғары, арнайы - орта, кәсіптік лицейлердің күндізгі оқу нысанында оқитындар үшін жеңілдіктермен жүруін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 сәуірдегі № 232 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 16 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі № 581 Заңының күші Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 9 ақпандағы № 285-V Заңымен жойылғандығына байланысты, Ақтөбе қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 сәуірдегі №232 "Жоғары, арнайы - орта, кәсіптік лицейлердің күндізгі оқу нысанында оқитындар үшін жеңілдіктермен жүруін бекіту туралы" (Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2006 жылдың 28 сәуірде № 3-1-46 болып тіркелген, 2006 жылғы 23 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
А. Байсеиітов С. Шынтасова

О признании утратившим силу решение маслихата города Актобе от 14 апреля 2006 года № 232 "Об установлении льготного проезда для обучающихся в высших, средне - специальных учебных заведениях, профессиональных лицеях очной формы обучения"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 8 апреля 2016 года № 16
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 14 апреля 2006 года № 232 "Об установлении льготного проезда для обучающихся в высших, средне - специальных учебных заведениях, профессиональных лицеях очной формы обучения" (зарегистрированное Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 28 апреля 2006 года № 3-1-46, опубликованное 23 мая 2006 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе"), в связи с утратой силы Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года № 581 "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 285-V.
2. Настоящее решение вводится в действие после его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
А. Байсеитов С. Шинтасова