Аудандық мәслихатың 2015 жылғы 11 наурыздағы "Әйтеке би ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" № 222 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 36 шешімі
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 7 бабына, сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 наурыздағы № 222 "Әйтеке би ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" (Әділет департаментінде 2015 жылы 01 сәуірінде № 4271 тіркелген, аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде 2015 жылдың 12 наурыздағы № 13 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
С.Биртаева Е.Таңсықбаев

О признании утратившим силу решения районного маслихата № 222 от 11 марта 2015 года "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации на территории Айтекебийского района"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 июня 2016 года № 36
В соответствий со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение районного маслихата № 222 от 11 марта 2015 года "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации на территории Айтекебийского района" (зарегистрировано в департаменте юстиций № 4271 от 01 апреля 2015 года, опубликовано на странице районной газеты № 13 марта 2015 года).
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
С. Биртаева Е. Тансыкбаев