Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсететін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" № 174 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 290 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсететін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" № 174 шешімінің (2014 жылғы 26 тамызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4006 болып тіркелген, 2014 жылғы 04 қыркүйекте № 35-36 "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық маслихаттың Аудандық маслихаттын сессия
төрағасы: хатшысы:
Ж.Қамбаров      А.Ермағамбет

О признании утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата № 174 от 08 августа 2014 года "Об утверждении предельных размеров социальной помощи, представляемой отдельным категориям нуждающихся граждан, при наступлении трудной жизненной ситуации"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 290
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решение Айтекебийского районного маслихата № 174 от 08 августа 2014 года "Об утверждении предельных размеров социальной помощи, представляемой отдельным категориям нуждающихся граждан, при наступлении трудной жизненной ситуации" (зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 26 августа 2014 года № 4006, опубликованное в районной газете "Жаңалық жаршысы" № 35-36 04 сентября 2014 года).
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж.Камбаров      А.Ермағамбет