Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы "Пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 262 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 294 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және аудан әкімінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 01-27/ 69 ұсынысына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы "Пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 262 шешімінің (2015 жылғы 15 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4640 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 желтоқсанда № 53 "Жаналық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық маслихаттың Аудандық маслихаттын сессия
төрағасы: хатшысы:
Ж.Қамбаров А.Ермағамбет

О признании утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата от 10 ноября 2015 года № 262 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 294
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и представлением акима района № 01-27/05 от 5 января 2016 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата № 262 от 10 ноября 2015 года 262 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" (зарегестрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 15 декабря 2015 года № 4640, опубликованное 17 декабря 2015 года в районной газете "Жаңалық жаршысы".
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж.Б Камбаров А.Ермагамбет