Алға аудандық мәслихатының "Алға ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 12 ақпандағы № 258 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 шілдедегі № 35 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 63 баптарына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 258 "Алға ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4775 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірде аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Нұрғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 12 февраля 2016 года № 258 "Об утверждении правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Алгинском районе"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 01 июля 2016 года № 35
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение районного маслихата от 12 февраля 2016 года № 258 "Об утверждении правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Алгинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4775, опубликованное 8 апреля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии районного маслихата А. Нургалиев
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев