Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы № 12 сәуірдегі № 14 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Н. Есказиева Б. Турлыбаев
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 29 сәуірдегі
№ 17 шешіміне Қосымша
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4171 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы № 158 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4247 тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 маусымдағы № 173 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4390 тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдеде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 тамыздағы № 180 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйекте "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 қарашада № 190 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4603 тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсанда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решении районного маслихата
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 14
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решении районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Н. Есказиева Б. Турлыбаев
Приложение к решению
районного маслихата
от 29 апреля 2016 года № 17
решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4171, опубликовано 29 января 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 13 марта 2015 года № 158 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4247, опубликовано 2 апреля 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 9 июня 2015 года № 173 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликовано 4 июля 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 4 августа 2015 года № 180 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4477, опубликовано 3 сентября 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 190 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4603, опубликовано 11 декабря 2015 года в газете "Жем-Сағыз").