Аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 216 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 тамыздағы № 183 "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4482 тіркелген, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Б. Тажімұратов
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев

О признании утратившим силу решения районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 216
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 4 августа 2015 года № 183 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4482, опубликованное 10 сентября 2015 года в райнной газете "Жем-Сағыз").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента принятия.
Председатель сессии Б. Тажімұратов
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев