Аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 217 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы № 159 "Байғанин ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2015 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4279 тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Б. Тажімұратов
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев

О признании утратившим силу решения районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 217
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения районного маслихата от 13 марта 2015 года № 159 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Байганинского района на 2015 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4279, опубликовано 9 апреля 2015 года в газете "Жем-Сағыз").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии Б. Тажімұратов
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев