Карантинді тоқтату туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8- тармағына сәйкес, "Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 15 шілдегі № 16-07/383 "Жайсаңбай ауылдық округі "Атан өлген-Ақтікен" мал қыстағында орналасқан "Сартай батыр" шаруа қожалығының ірі қара малдарының қарасан ауруы бойынша карантинді алуға" ұсынысы негізінде, Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан ауруының анықталуына байланысты Жайсаңбай ауылдық округінің "Атан өлген-Ақтікен" мал қыстағындағы "Сартай батыр" шаруа қожалығы аумағында белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 5 "Карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4953 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 маусымдағы "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі: Ғ. БАЙТАҚОВ

О снятии карантина
Решение акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 6
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8- статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции от 15 июняя 2016 года № 16-07/383 "О снятии карантина на территории крестьянского хозяйства "Сартай батыр" в зимовке "Атан олген-Актикен" Жайсанбайского сельского округа установленного в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота", аким Жайсанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с выявлением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Сартай батыр" в зимовке "Атан олген-Актикен" Жайсанбайского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Жайсанбайского сельского округа от 23 мая 2016 года № 5 "Об установлении карантина", (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4953, опубликованное 21 июня 2016 года в районной газете "Ырғыз").
3. Контроль за исполнением настоящим решением оставляю за собой.
Аким Жайсанбайского сельского округа: Ғ. БАЙТАҚОВ