Қарғалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 308 қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 308 "Қарғалы ауданының атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4533 болып тiркелген, аудандық "Қарғалы" газетінде 2015 жылдың 22 қазандағы № 49 (4859) санында және 2015 жылдың 16 қазанында "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Қ.Ізтілеуге жүктелсін.
Қарғалы ауданының әкімі Р.М.Сыдықов

Об утрате силы постановления акимата Каргалинского района от 09 сентября 2015 года № 308
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 22 января 2016 года № 23
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЕНИЕ:
1. Утратить силу постановления акимата Каргалинского района от 09 сентября 2015 года № 308 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Каргалинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4533, официально опубликованное в районной газете "Қарғалы" 22 октября 2015 года за № 49 (4859) и ИПС "Адилет" 16 октября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Қ.Ізтілеу.
Аким Каргалинского района Р.М.Сыдыков