Қарғалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 4 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 03 мамырдағы № 9 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қарғалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 4 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4825 болып тiркелген, аудандық "Қарғалы" газетінде 2016 жылғы 07 сәуірдегі № 21 (4891) санында және 2016 жылғы 06 сәуірде "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Байсеуповке жүктелсін.
Қарғалы ауданының әкімі Р.Сыдықов

Об утрате силы решения акима Каргалинского района от 16 марта 2016 года № 4
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 03 мая 2016 года № 9.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Утратить силу решения акима Каргалинского района от 16 марта 2016 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4825, официально опубликованное в районной газете "Қарғалы" 07 апреля 2016 года за № 21 (4891) и ИПС "Адилет" 06 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района К.Байсеупова.
Аким Каргалинского района Р.Сыдыков