Қарғалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 248 қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 172 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 248 "Қарғалы ауданы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 3-6-93 болып тіркелген, аудандық Қарғалы газетінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда № 63-64 ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Байсеуповке жүктелсін.
Қарғалы ауданының әкімі Р.Сыдықов

Об утрате силы постановления акимата Каргалинского района от 16 ноября 2009 года № 248
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27 апреля 2016 года № 172
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Утратить силу постановления акимата Каргалинского района от 16 ноября 2009 года № 248 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Каргалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-93 от 10 декабря 2009 года, официально опубликованное в районной газете Қарғалы за № 63-64 от 24 декабря 2009 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Байсеупова К.
Аким Каргалинского района Р.Сыдыков