Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы № 219 "Қобда ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 250 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы № 219 "Қобда ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4595 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанында "Қобда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Мәслихат сессиясының Аудандық
төрағасы мәслихаттың хатшысы
А. АЛИЕВ Л. ИСМАҒАМБЕТОВА

О признании утратившим силу решения Хобдинского районного маслихата от 4 ноября 2015 года № 219 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Хобдинском районе"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 14 января 2016 года № 250
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившимим силу решения Хобдинского районного маслихата от 4 ноября 2015 года № 219 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Хобдинском районе" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 ноября 2015 года за № 4595, о опубликованное 8 декабря 2015 года в газете "Кобда").
2. Настоящее решение в водится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарьрайонного маслихата
А. АЛИЕВ Л. ИСМАГАМБЕТОВА