Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 наурыздағы № 193 "Қобда ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 267 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 наурыздағы № 193 "Қобда ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 26 наурызда 2015 жылғы № 4254 тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірде "Қобда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Мәслихат сессиясының Аудандық
Төрайымы мәслихаттың хатшысы
Г. БАЛГАРИНА Л. ИСМАҒАМБЕТОВА

О признании утратившимим силу решения Хобдинского районного маслихата от 11 марта 2015 года № 193 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Хобдинского района"
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 267
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившимим силу решения Хобдинского районного маслихата от 11 марта 2015 года № 193 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Хобдинского района" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 марта 2015 года за № 4254, опубликованное 9 апреля 2015 года в газете "Кобда").
2. Настоящее решение в водится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарьрайонного маслихата
Г. БАЛГАРИНА Л. ИСМАГАМБЕТОВА