Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы №250 ""Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 277 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 250 ""Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4607 болып тіркелген, 2015 жылдың 25 желтоқсанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы хатшысы
Қ.Сатыбалдина С.Салықбаев

Об утрате силы решения маслихата Мугалжарского района от 5 ноября 2015 года № 250 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата""
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 277
В соответствии со статьями 6, 7 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата Мугалжарского района от 5 ноября 2015 года № 250 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607, опубликованное 25 декабря 2015 года в районной газете "Мұғалжар").
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К.Сатыбалдина С.Салыкбаев