Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 наурыздағы № 334 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А.ОСПАҒАМБЕТОВА Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 3 наурыздағы
№ 334 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 296 "Темір ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 223 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
2. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 275 "Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерімен және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4496 тіркелген, 2015 жылы 11 қыркүйекте "Темір" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 03 марта 2016 года № 334
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Темирского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии Секретарь районного маслихата
районного маслихата
А.ОСПАГАМБЕТОВА Н. УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 3 марта 2016 года № 334
Перечень утративших силу некоторых решений Темирского районного маслихата
1. Решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 296 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 223 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Темирского района".
2. Решение Темирского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 275 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4496, опубликованное 11 сентября 2015 года в газете "Темір").