Ойыл ауданы әкімінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 6 шешімінің күшін жойылған деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 3 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 16 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысы "Нормативтiк құқықтық актiлердiң құқықтық мониторингiн жүргiзу қағидасын бекiту туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты аудан әкімінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 6 "2016 жылы әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 қаңтар № 4703 болып тіркелген, 11 ақпан 2016 жылы аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ш. Тлеумағанбетов

О признании утратившим силу решение акима Уилского района от 29 декабря 2016 года № 6
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 05 мая 2016 года № 3.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", аким района РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение акима района от 29 декабря 2016 года № 6 "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4703, опубликовано от 11 феврвля 2016 года в районном газете "Ойыл"), в связи с окончанием срока применения.
Исполняющий обязанности акима района Ш. Тлеумаганбетов