Шектеу іс-шараларын алу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 31 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 3-6/32 санды ұсынысына сәйкес, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Ойыл ауылдық округінің Тайлақбай қыстағындағы "Данияр-С" шаруа қожалығы аумағындағы ұсақ малдары арасында бруцеллез ауыруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық – санитарлық іс – шараларды жүргізумен байланысты белгіленген шектеу іс – шаралары алынсын.
2. Ойыл ауданы, Ойыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 23 "Ойыл ауылдық округінің Тайлақбай қыстағында орналасқан "Данияр-С" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4748 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
Ойыл ауылдық округінің әкімі: И.Сабиржанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 31
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 8 статьей 10-1 Закона Республики Казахстан № 339 от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного – санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан от 29 февраля 2016 года № 3-6/32, аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно – санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллеза среди мелкого рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Данияр-С" в зимовке Тайлакбай Уилского сельского округа, Уилского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Уилского сельского округа, Уилского района № 23 от 8 февраля 2016 года "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Данияр-С" расположенного на зимовке Тайлакбай Уилского сельского округа" (зарегистрированное в реестре госуарственной регистрации нормативно – правовых актов № 4748, опубликованное 19 февраля 2016 года в газете "Ойыл").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Уилского сельского округа И.Сабиржанов