"Қазақстан Республикасы әділет органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 362 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 408 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы әділет органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 362 бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8964 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (27645) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Кадр қызметі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) қол қойылған күнінен бастап бір аптаның ішінде осы бұйрықтың көшірмесін «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК-на Қазақстан Республикасының Нормативтік-құқықтық актілері эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Әділет министрі                                   Б. Имашев

О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2013 года № 362 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих органов юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 июня 2016 года № 408
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2013 года № 362 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих органов юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8964, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 05.02.2014г. № 24 (27645)).
2. Департаменту кадровой службы Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в информационно–правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр юстиции                            Б. Имашев