Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 796 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Жеке нотариустардың есептік тіркеуден өту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 30 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 мамырдағы № 269- 273 (27347) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған);
2) "Жеке нотариустардың есептік тіркеуден өту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 30 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 310 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7888 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 609-614 (27687) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне баспа және электрондық түрде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпараттық орталығына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі                            М. Бекетаев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 сентября 2016 года № 796
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 30 «Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации частных нотариусов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7446, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 24-26 мая 2012 года, № 150-151-154-156 (26969-26970-26973-26975));
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 августа  2012 года № 310 «О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 30 «Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации частных нотариусов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7888, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 19 сентября 2012 года, № 316-317(27135-37136)).
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов, в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет», а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       М. Бекетаев