Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 84 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 340 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 84 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 18 наурыздағы № 3756 тіркелген ) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы С. Дүйсембіновке жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 18 февраля 2016 года № 84 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 30 июня 2016 года № 340
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 18 февраля 2016 года № 84 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Алматинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 марта 2016 года за № 3756).
2. Руководителю государственного учреждения "Аппарат акима Алматинской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области С. Дюсембинова.
Аким области А. Баталов