Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі "Панфилов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" № 5-54-366 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 5-60-398 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі "Панфилов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" № 5-54-366 шешімінің (2015 жылғы 26 қазанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3499 тіркелген, "Жаркент өңірі" газетінің 2015 жылғы 5 қарашадағы 46 (8784) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж.Ақшалов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Т.Оспанов

О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 28 сентября 2015 года №5-54-366 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не исползуемые земли сельскохозяственного назначения по Панфиловскому району"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 5-60-398
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 28 сентября 2015 года №5-54-366 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не исползуемые земли сельскохозяственного назначения по Панфиловскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 октября 2015 года №3499, опубликованного в газете "Жаркент өңірі" от 5 ноября 2015 года №46(8784)).
Председатель сессии
районного маслихата Ж.Акшалов
Секретарь районного
маслихата Т.Оспанов