Талдықорған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 29-421 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Талдықорған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Қала әкімі Б. Қарасаев
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы "27" маусымдағы № 29-421 қаулысына қосымша
1) 2012 жылғы 6 ақпандағы "Талдықорған қаласы бойынша бас бостынадығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 3-85 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 22 ақпандағы № 2-1-155 тіркелген және 2012 жылғы 8 наурыздағы "Талдықорған" газетінің № 10 жарияланған);
2) 2012 жылғы 19 наурыздағы "Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 7-218 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 2-1-158 тіркелген және 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Талдықорған" газетінің № 15 жарияланған);
3) 2012 жылғы 21 мамырдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 16-516 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 маусымдағы № 2-1-165 тіркелген және 2012 жылғы 15 маусымдағы "Талдықорған" газетінің № 24 жарияланған);
4) 2012 жылғы 5 желтоқсандағы "Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы "Талдықорған қаласы бойынша бас бостынадығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 3-85 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 38-1215 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 2245 тіркелген және 2012 жылғы 28 желтоқсандағы "Талдықорған" газетінің № 52 жарияланған);
5) 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 39-1393 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3006 тіркелген және 2015 жылғы 30 қаңтардағы "Талдықорған" газетінің № 5 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27 июня 2016 года № 29-421
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" кимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Талдыкорган согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким города Б. Карасаев
Приложение к постановлению акимата города Талдыкорган от "27" июня 2016 года № 29-421
1) от 6 февраля 2012 года № 3-85 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобождҰнных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по городу Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года № 2-1-155 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 8 марта 2012 года № 10);
2) от 19 марта 2012 года № 7-218 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 апреля 2012 года № 2-1-158 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 13 апреля 2012 года № 15);
3) от 21 мая 2012 года № 16-516 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 июня 2012 года № 2-1-165 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 15 июня 2012 года № 24);
4) от 5 декабря 2012 года № 38-1215 "О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 06 февраля 2012 года № 3-85 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобождҰнных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по городу Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 декабря 2012 года № 2245 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 28 декабря 2012 года № 52);
5) от 29 декабря 2014 года № 39-1393 "Об организации общественных работ по городу Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2015 года № 3006 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 30 января 2015 года № 5).