Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 46-298 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 06 сәуірдегі № 3-13 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 46-298 (2016 жылғы 18 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3732 тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда № 9 (3272) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрайымы Г. Ибраимова
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Калиновский

О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 28 января 2016 года № 46-298 "О повышении ставок земельного налога"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 06 апреля 2016 года № 3-13
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Текелийского городского маслихата от 28 января 2016 года № 46-298 "О повышении ставок земельного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2016 года № 3732, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 26 февраля 2016 года № 9 (3272)) признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Г. Ибраимова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский