Ақсу ауданы әкімінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" № 5 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу ауданы әкімінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "1995 жылғы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" № 5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 09 қаңтарда № 2-4-144 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2012 жылы 28 қаңтарда жарияланған) күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Сабырбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Ә. Далбағаев

О признаний утратившим силу решения акима Аксуского района от 20 декабря 2011 года № 5 "Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам"
Решение акима Аксуского района Алматинской области от 22 июня 2016 года № 3
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", сатьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аксуского района от 20 декабря "Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 января 2012 года № 2-4-144, опубликовано в газете "Аксу онири" 28 июня 2012 года);
2. Настоящее решения вводится в действие со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сабырбаева А.
Аким района А. Далбагаев