Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29-қыркүйектегі № 52-1 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 57-4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29-қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 52-1 шешімінің (2015 жылғы 28 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3507 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 6 қарашадағы № 45 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
57-сессиясының төрайымы А.Газиева
Аудандық мәслихат хатшысы Ә.Талқамбаев

О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата № 52-1 от 29 сентября 2015 года
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 5 февраля 2016 года № 57-4
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Считать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата № 52-1 от 29 сентября 2015 года "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Енбекшиказахскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3507 от 28 октября 2015 года, опубликовано в газете "Еңбекшіқазақ" № 45 от 6 ноября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства и бюджету.
Председатель 57-сессии
районного маслихата А.Газиева
Секретарь районного маслихата А.Талкамбаев