Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі "Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 57-312 шешімінің күші жойылды деп танылсын
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 64-361 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 - бабына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысымен бекітілген нормативтік-құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі "Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 28 қазанында № 3506 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2015 жылдың 13 қарашасында № 47 жарияланған) № 57-312 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ескелді ауданы мәслихатының
V шақырылымындағы
LХIV сессиясының төрағасы А. Шаихов
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы Қ. Тастанбаев

О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 21 сентября 2015 года № 57-312 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 февраля 2016 года № 64-361
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 21 сентября 2015 года № 57-312 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 октября 2015 года за № 3506, опубликованного в газете "Жетісу шұғыласы" от 13 ноября 2015 года № 47).
Председатель LХІV сессии
V созыва Ескельдинского
районного маслихата Шаихов А.
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата Тастанбаев К.