Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 51-4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 37-3 шешімі (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2980 тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарындағы аудандық № 3 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-3 шешімі (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3066 тіркелген, 2015 жылдың 14 наурыздағы аудандық № 12-13 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-3 шешімі (2015 жылғы 8 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3199 тіркелген, 2015 жылдың 20 маусымдағы аудандық № 26-27 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-3 шешімі (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3410 тіркелген, 2015 жылдың 2 қазандағы аудандық № 41 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-3 шешімі (2015 жылғы 19 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3569 тіркелген, 2015 жылдың 4 желтоқсандағы аудандық № 50 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-3 (2015 жылғы 14 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3617 тіркелген, 2015 жылдың 25 желтоқсандағы аудандық № 52 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 51-ші сессиясының төрағасы С. Малдыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Қалиев

О признании утратившим силу решений районного маслихата
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05 января 2016 года № 51-4
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 годы № 2980, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 6 января 2015 года № 3), решение Карасайского районного маслихата от 12 февраля 2015 года № 39-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3066, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 14 марта 2015 года № 12-13), решение Карасайского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 43-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 июня 2015 года № 3199, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 20 июня 2015 года № 26-27), решение Карасайского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 46-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3410, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 2 октября 2015 года № 41), решение Карасайского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 48-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 ноября 2015 года № 3569, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 4 декабря 2015 года № 50), решение Карасайского районного маслихата от 09 декабря 2015 года № 49-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 декабря 2015 года № 3617, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 25 декабря 2015 года № 52).
Председатель внеочередной
51-ой сессии районного маслихата С. Малдыбаев
Секретарь районного маслихата Е. Калиев