Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 12-1359 каулысы жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 9-1297 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылдың 20 желтоқсандағы №12-1359 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының м.а. М. Әмірғалиевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М.Бигельдиев

О признании недействительным постановление акимата района от 20 декабря 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" № 12-1359
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 5 сентября 2016 года № 9-1297
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата района от 20 декабря 2011 года № 12-1359 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" считать недействительным.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на и.о. заместителя акима района М. Амиргалиева.
Аким района М. Бигельдиев