Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 15 мамырдағы "Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 12-1362 қаулысына өзгерістер енгізі туралы" № 5-603 каулысы жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 9-1298 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылдың 15 мамырдағы № 5-603 "Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №12-1362 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының м.а. М. Әмірғалиевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М.Бигельдиев

О признании недействительным постановление акимата района от 15 мая 2013 года "О внесении изменении в постановление акимата Карасайского района от 20 декабря 2011 года № 12-1362 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Карасайском районе" № 5-603
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 5 сентября 2016 года № 9-1298
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата района от 15 мая 2013 года № 5-603 "О внесении изменении в постановление акимата Карасайского района от 20 декабря 2011 года №12-1362 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Карасайском районе" считать недействительным.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на и.о. заместителя акима района М. Амиргалиева.
Аким района М. Бигельдиев