Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы "Қарасай ауданының Үшқоныр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 8–681 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 9-1426 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы "Қарасай ауданының Үшқоныр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 25 қыркүйекте № 3447 болып тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2015 жылдың 9 қазанда № 42 жарияланған) № 8–681 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мадияр Орынтайұлы Әмірғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигелдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 25 августа 2015 года № 8 – 681 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Ушконырского сельского округа Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 16 сентября 2016 года № 9-1426
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 25 августа 2015 года № 8–681 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Ушконырского сельского округа Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 25 сентября 2015 года № 3447, опубликовано в газете "Заман жаршысы" 9 октября 2015 года № 42).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Амиргалиева Мадияра Орынтаевича.
Аким района М. Бигельдиев