Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 7 тамыздағы "Қарасай аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 8-635 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 9-1429 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылдың 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 7 тамыздағы "Қарасай аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 10 қыркүйекте № 3392 болып тіркелген, "Заман Жаршысы" газетінде 2015 жылдың 18 қыркүйекте № 39 (8157) және жалғасы 2015 жылдың 24 қыркүйекте № 40 (8158) жарияланған) № 8-635 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Н. Жұмәділге жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 7 августа 2015 года № 8-635 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Карасайский районный финансовый отдел"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 сентября 2016 года № 9-1429
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 7 августа 2015 года № 8-635 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Карасайский районный финансовый отдел" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 10 сентября 2015 года № 3392, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" 18 сентября 2015 года № 39 (8157) и продолжение 24 сентября 2015 года № 40 (8158)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Жұмәділ.
Аким района М. Бигельдиев