Қарасай ауданы Әкімиятының 2004 жылдың 16 наурыздағы "Аудан әкімиятының резервіндегі қаражатты пайдалану Ережесін бекіту туралы" № 3-403 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 9-1432 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілері туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімиятының 2004 жылдың 16 наурыздағы "Аудан әкімиятының резервіндегі қаражатты пайдалану Ережесін бекіту туралы" (нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылдың 22 сәуірінде № 1575 болып тіркелген) № 3-403 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Б. Жұмәділге жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 16 марта 2004 года № 3-403 "Об утверждении Правил использования средств из резерва акимата района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 сентября 2016 года № 9-1432
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 16 марта 2004 года № 3-403 "Об утверждении Правил использования средств из резерва акимата района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 22 апреля 2004 года № 1575).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Жұмәділ.
Аким района М. Бигельдиев